Profesionální sklopec 122x34x34 - ZDARMA: Bodec, granule, vábidlo na kuny a lišky 25 ml.

Kód: NS-122-34
Značka: REPULSE
3 137 Kč –24 %
vyrp11 840IMG 7136q
3 137 Kč –24 % 2 399 Kč
Skladem

Sklopec 122x34x34 nové konstrukce na kuny, lišky, kočky, nutrie, bobry nebo jezevce s dokonalou povrchovou úpravou. ZDARMA ZÍSKÁTE: Silný bodec. Vnadící granule na kuny. Vábidlo na kuny a lišky 25 ml.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVÝ PROFESIONÁLNÍ SKLOPEC 122x34x34cm se 2 vstupy na kuny, lišky, jezevce, bobry, nutrie, vydry.

ZÍSKÁTE ZDARMA: Extra silný bodec na návnadu. Silný bodec na návnadu. Granule na kuny. Vábidlo na kuny a lišky 25 ml.

Nová konstrukce PROFI sklopce 122x34x34 cm s pružinovým mechanismem a zámkem dvířek proti otevření. Žárové pozinkování plus povrchová úprava zelenou antikorozní barvou. Nejsilnější sklopec na trhu!


Nový pružinový mechanismus dvířek trojnásobně urychluje uzavření sklopce oproti klasickým sklopcům s padacími plechovými dvířky. Další obrovskou výhodou tohoto typu sklopce je možnost použití sklopce ve svažitém terénu do sklonu až 45°. Pomocí pružinového mechanismu dojde k uzavření sklopce i při tomto náklonu. Sklopec je mnohem rychlejší i ve vodě a klade minimální odpor při uzavírání. Díky tomu nemůže škůdce ze sklopce uniknout, proto lze sklopec použít v jakémkoliv terénu nebo ve vodě po dobu 365 dní v roce v jakémkoliv počasí.

Video návod ke sklopci 122x34x34 cm

 


Dvířka nových sklopců jsou oproti plechovým dvířkám mnohem pevnější a o polovinu lehčí, což podstatně zlepšuje manipulaci se sklopcem. Konstrukce nových sklopců je z masivního materiálu, síť je z 3,7 mm silného materiálu. Celý sklopec je žárově pozinkován, čímž je zaručena nejlepší kvalita, dlouhodobá živostnost a ochrana korozi. Následně je pozinkovaný sklopec opatřen zelenou antikorozní barvou. Naše sklopce vám proto budou spolehlivě sloužit dlouhá léta. Masivní konstrukce sklopců umožňuje lovit i ty nejsilnější škůdce (např. jezevec) a to bez obav, že dojde k poškození sklopce. Naše profesionální sklopce vydrží zatížení více než 100 kg.

 

 

Sklopce nové konstrukce mají zámek uzavření a nelze je zevnitř otevřít, a to ani tehdy, kdy dojde k převrácení sklopce na bok nebo kdy je sklopec vzhůru nohama.

Sklopec má centrální držadlo pro přenášení jednou osobou a na krajích sklopce další dvě držadla pro přenášení dvěma osobami. Konstrukce sklopce umožňuje past při instalaci maskovat a tím dosáhnout úspěšného lovu škůdce. Po ulovení a vypuštění škůdce můžete sklopec snadno očistit proudem vody z hadice.

 

Profesionální sklopec je na nášlapné ploše vybaven dvěma otvory na umístění syrových vajec, které v těchto otvorech pevně drží a kuny, lasičky, tchoři, lišky nebo vydra je mají ve velké oblibě.

Každý profesionální sklopec je vybaven mimořádně silnými manipulačními dvířky, zesílenými ocelovým pásem. Dvířka jsou umístěny v zadní části (u jednovstupových) nebo uprostřed (u dvouvstupových) sklopců. Dvířka slouží pro umístění návnady na nebo nad nášlapnou plochu a jsou zajištěna proti otevření pomocí speciální dvojité spony z masivního materiálu, díky tomuto zajištění je není možné zevnitř za žádných okolností otevřít.

 

ZDARMA KE SKLOPCI ZÍSKÁTE:

Ke každému profesionálnímu sklopci obdržíte ZDARMA extra silný bodec na uchycení návnady (ryba, kus masa, celé kuře, vepřová kůže atd). Návnadu zavěsíte přímo nad nášlapnou plochu - při snaze návnadu z bodce stáhnout dojde k dotyku nášlapné plochy škůdcem a uzavření sklopce.

ZDRAMA dostanete granulovanou návnadu (pro všechny lasicovité ale také pro kočky či mývaly, lišky a vydry). Návnada je vyrobena z ryb, masa a vajec profesionální německou firmou. Speciální rybí granule na vnadění lasic, kun, koček, potkanů nebo lišek vám pomůžou ulovit škůdce. Jedná se o extrudovaný produkt. Granule udržujte v suchu a chladnu.

Složení:

mořské ryby - sleď, šproty, treska, makrela, rybí olej, antioxidanty

Rozhoďte menší množství granulí okolo sklopce, do sklopce i pod nášlapnou plochu sklopce. Škůdci granule milují a budou je vyhledávat. Láká je intenzivní chuť a vůně ryb. Velmi často ulovíte kunu nebo kočku pouze za použití těchto granulí.

Ke sklopci ZÍSKÁTE ZDARMA vábidlo na kuny, lišky a vydry k nalákání do sklopců. 

1x Přípravek na vábení zvěře.  Prémiové vábidlo. Vábilo na kuny objem 25 ml.

Pokud chcete ulovit kunu, lasici nebo tchoře, tak ke sklopci doporučujeme VÁBIDLO, které překryje lidský pach na sklopci a škůdce přiláká dovnitř.

Prémiové vábidlo na kuny 25 ml - vnadidlo láká kuny kombinací vůní mořských ryb. Aplikaci vábidla provádějte na návnadu a do okolí sklopce, podstaně tím zvýšíte šanci na ulovení škůdce.

 • Charakteristika vábidla: Přírodní, čistý lososový olej, bez příměsí jiných druhů olejů, s typickou lososovou, jantarovou barvou. Je odvodněný, takže netuhne při nízkých teplotách. Proto je vhodný i pro použití v zimě. Vábidlo má jemný, charakteristický rybí pach. Je ve vysoké krmivářské kvalitě i pro hospodářská zvířata. Jedinečný zdroj nenasycených a vícenenasycených mastných kyselin (tzv. omega kyselin) dokáže kunu bezpečně do sklopce nalákat.
 • Doporučená doba spotřeby od nákupu, v temnu a při teplotě do 12 °C - 12 měsíců.
 • Doporučené dávkování:   cca 30 kapek vábidla na návnadu a do okolí sklopce.     

Pokud ve sklopci vnadíte kupovanými vejci ze supermarketu je velmi těžké kunu ulovit a doporučujeme tato vejce také pokapat vábidlem, aby se překryl pach chemicky umytých vajec.

Kuny tato vůně intenzivně láká a podstatně zvyšuje možnost kunu do sklopce ulovit.

Vábidlo je neškodné k životnímu prostředí.

Rukavice zdarma - Vždy používejte rukavice, je důležité, aby lidský pach byl na sklopci co nejméně – v opačném případě se mu budou škůdci velmi dlouho vyhýbat!


Návod k použití - pro past s jedním nebo dvěma vstupy

  • Nejprve vybalte sklopec - nejlépe v rukavicích, aby se na sklopec nepřenesl lidský pach
  • Je důležité, aby lidský pach byl na sklopci co nejméně – v opačném případě se mu budou škůdci i několik měsíců vyhýbat!! Pro překrytí lidského pachu je možné využít i vnadidla, na kuny nebo lišky, která škůdce přitahují.
  • Sklopec zbavte zajišťovacích plastových sponek – odstřihněte je nůžkami a nyní je sklopec připraven k použití.
  • Závěs na návnadu nastražte nad nášlapnou plochu sklopce. Na nášlapnou spouštěcí plochu můžete umístit i další návnadu.
  • Při jakékoliv manipulaci se sklopcem používejte rukavice a kleště, omezíte tím riziko, že škůdce bude cítit lidský pach.
  • Postup nastražení sklopce: nejprve zvedněte dvířka sklopce a zajistěte je zobáčkem spouštěcího táhla.
  • V případě sklopce se dvěma vstupy postupujte stejně na obou stranách sklopce. Když máte dvířka podepřena zobáčkem táhla, tak druhý konec táhla zapřete o páku, která vychází z nášlapné plochy. Tím máte sklopec zajištěn a připraven k lovu škodné.
  • Nyní můžete umístit dle výše popsaného postupu návnadu. Sklopec doporučujeme zamaskovat, aby vypadal v prostředí přirozeněji – například jako tunel kudy škůdce bude bez obav procházet, k maskování může posloužit smrkové nebo borové chvojí, rákosí nebo tráva. Při zakrývání sklopce dejte pozor, aby nedošlo k zablokování spouštěcího mechanismu!
  • Sklopec nikdy nemaskujte a nezakrývejte ničím co obsahuje lidský pach - (koberce, staré deky, staré oblečení, nebo cokoliv z čeho je cítit lidský pach).
  • Do sklopce a jeho okolí můžete nastražit i několik druhů návnad najednou – podstatně tím zvýšíte šance na ulovení škůdce již v prvních dnech.
  • Po ulovení by měl být škůdce vypuštěn do volné přírody a mělo by s ním být zacházeno důstojným způsobem. Sklopec by měl být po ulovení škůdce důkladně očištěn a zbaven pachu.
  • Sklopec je možné nastražit jak na suchu, tak i ve vodě nebo ve svažitém terénu až do 45°.

Jak postupovat, aby jste při odchytu kuny byli úspěšní

 1. KDE NELOVIT? Kunu nikdy nelovte na půdě, neznám nikoho kdo by chytil kunu do sklopce na půdě. Kuna na vaší půdě spí, ale potravu si hledá mimo váš dům, ven vychází po setmění a zpět se vrací během noci před rozedněním. Často si ulovenou potravu nosí k vám na půdu nebo do střechy, kde ji v klidu konzumuje. Proto se ve střeše nebo na půdě najdou kbelíky skořápek od vajec nebo kostry myší a potkanů, které kuna uloví. Pokud to přece jen zkusíte a sklopec nastražíte na půdu, kuna vaši snahu o její ulovení prokoukne a často vám to dá najevo tím, že si sklopce vůbec nevšimne a v jeho blízkosti vykoná svoji potřebu.
 2. KDE LOVIT se sklopcem 102x20x27 cm?  Naprosto ideálním místem pro umístění sklopce je trávník v okolí vašeho objektu. Pokud je sklopec na trávníku, tak kuna nevnímá že je dno sklopce drátěné a ztrácí ostražitost. Sklopec tedy  umístíte u vašeho domu do trávy v blízkosti možných úkrytů jako jsou: (živé ploty, keře, složené dřevo, atd).
 3. KDY ZAČÍT LOVIT se sklopcem 102x20x27 cm? V den kdy je vám sklopec doručen jej vyjměte z obalu a zavřený nenastažený sklopec umístěte na trávník viz bod 2. Zavřený sklopec ponechte na trávníku nejméně po dobu 3 dnů. Po tuto dobu kunu nelovíte. Kuna každou noc prozkoumává celé okolí a vašeho nového sklopce si jistě všimne. Past bude uzavřená a kunu nebude nijak ohrožovat. Kuna si během několika dnů na tuto novinku zvykne a sklopec "splyne s prostředím". Během těchto dnů kdy kunu nelovíte použijte granule, které umístíte pouze v okolí sklopce před oba zavřené vstupy (stačí cca 5 granulí před každý vstup) Použijte i přiložené vábidlo a několik kapek vábidla nakapejte v okolí sklopce. LOV KUNY ZAČÍNÁ nejdříve 4 den od převzetí sklopce. Sklopec otevřete a na nášlapnou plochu uprostřed umístěte 1 až 2 syrová slepičí vajíčka a znovu v okolí sklopce nakapejte vábidlo a rozmístěte granule. Díky použití vajíček budete lovit KUNU a nikoliv kočky jako by tomu mohlo být, když by jste jako návnadu použili například uzenou makrelu.
 4. NIKDY se sklopce ani návnady nedotýkejte holou rukou!!! Kuna má tak skvělý čich, že jeden váš dotek může kunu na týdny od vstupu do sklopce odradit.
 5. POKUD DODRŽÍTE výše uvedené rady, máte celkem slušnou šanci, že kunu během následujích dnů ulovíte.
 6. KUNU NEJDE ULOVIT. Může se stát, že někdo jiný ulovil kunu do sklopce a vypustil ji do míst kde bydlíte a nyní se snažíte tuto kunu ulovit i VY. V tomto případě to může trvat delší dobu než kuna znovu do sklopce vleze, doporučujeme v lovu vytrvat a vaši střechu nebo půdu chránit pachovým ohradníkem na kuny.

       Na základě dlouholetých zkušeností s lovem kun, tento návod pro firmu REPULSE s.r.o. zpracoval: Zdeněk Kröhn

 

Ke stažení

Doplňkové parametry

Kategorie: PASTI - SORTIMENT
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg